Edit Gustafsson oljemålning

Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDIT GUSTAFSSON (1886-1968): Blomsterstilleben, signerad Edit Gustafsson, olja på pannå, ca

308455

2015-04-30