Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 96 cm

Två lösa delar medföljer

308458

2015-04-30