Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
CYKEL, 1950/60-tal, modell "Svalan", Aktiebolaget svalans cykelfabrik, Falun, ramhöjd ca 79 cm
Skador, bla lyktor saknas, främre ventilgummi saknas
308462
2015-04-30