Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FRANK CASSELL (England,1800/1900-tal): Lekande hundar och möss, signerad F Cassell, olja på duk, 40,5x30,5 cm
308465
2015-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här