Anders Hol oljemålning

Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning
Anders Hol oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS HOL (1867-1957): Dalarna, signerad Anders Hol, olja på pannå, ca 52x78 cm

308471

2015-04-30