Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP med infälld oval spegel, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålat, höjd 205, 54x100 cm
Skador, torrsprickor
308488
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här