Klädskåp

Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp
Klädskåp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP med infälld oval spegel, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålat, höjd 205, 54x100 cm

Skador, torrsprickor

308488

2015-05-01