Mosse Stoopendahl oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Sjöfågel över stormigt hav, signerad och daterad Mosse S-L 1928, olja på duk, a tergo med påskrift "Julklapp från Mosse julen 1929 G Nilsson", ca 21x35 cm
308498
2015-04-30