Sybord i mahogny 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, nyrenässans, mahogny, profilerad skiva, kannelerade ben, låda i sarg, på hjultrissor i mässing, höjd ca 68, 76,5X48 cm

Slitage, fanérskador, spricka, nyckel saknas

308502

2015-05-01