Vitrinskåp 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
7 600 SEK
4 000 SEK
SKÅP, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, 2-delat ,fanérat i mahogny, dekor av intarsia, beslag och fothylsor i mässing, höjd ca 190, 117x38 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre skador
308503
2015-05-01