Oidentifierad konstnär oljemålning
Valmis
2015-04-30
308508
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, landskapsmotiv med figur på spång över sjö, signerad och daterad 86, olja på duk, 50 x 70 cm, oramad