Gunnar Bergqvist oljemålning

Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning
Gunnar Bergqvist oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BERGQVIST (1903-1995): Utsikt mot Stadshuset, signerad G. Bergqvist, olja på pannå, ca 35x30 cm

308539

2015-05-01