Tallrikar Zadoch Bergenholtz

Tallrikar Zadoch Bergenholtz
Tallrikar Zadoch Bergenholtz
Tallrikar Zadoch Bergenholtz
Tallrikar Zadoch Bergenholtz
Tallrikar Zadoch Bergenholtz
Tallrikar Zadoch Bergenholtz

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ZADOCH BERGENHOLTZ, omkring 1800, tenn, 2 st, Vimmerby, diameter 19 cm vardera

Slitage, smärre skador

308542

2015-05-01