Karmstol
2015-05-01
308548
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets slut, gustaviansk stil, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage