Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Interiör med utsikt, signerad och daterad Harald Sallberg 1932, etsning, provtryck III, ca 26x35 cm

308556

2015-05-01