Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
HARALD SALLBERG (1895-1963): Interiör med utsikt, signerad och daterad Harald Sallberg 1932, etsning, provtryck III, ca 26x35 cm
308556
2015-05-01