Ellen Jolin akvarell

Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell
Ellen Jolin akvarell

Klubbat för:

7 000 SEK

6 000 SEK

ELLEN JOLIN (1854-1939): Gatuscen med regn, signerad och daterad E. Jolin 1894, akvarell, ca 46x27 cm

308560

2015-05-01