Handspegel silver pärlor stenar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HANDSPEGEL, silver, 1900-talets första hälft, infattade färgstenar bl. a. några rubiner och smaragder samt barockpärlor, förgylld, graverad dekor, längd 26 cm

några stenar med skador

308563

2015-05-08