Robert Thegerström oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Slottsparken Djursholm, signerad och daterad R Thegerström 1897, olja på pannå, ca 35,5x25 cm

308567

2015-05-01