Tadeusz Sempinski oljemålning

Tadeusz Sempinski oljemålning
Tadeusz Sempinski oljemålning
Tadeusz Sempinski oljemålning
Tadeusz Sempinski oljemålning
Tadeusz Sempinski oljemålning
Tadeusz Sempinski oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

TADEUSZ MARYA SEMPINSKI (1927-1998): "Röda föremål", olja på duk, signerad och daterad TM Sempinski -53, ca 46x65 cm

308590

2015-05-01