Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
WILHELM KÅGE, vas, Argenta, Gustavsberg, geometrisk silverdekor mot grön fond, signerad KÅGE GUSTAVSBERG HANDDREJAD ARGENTA, höjd 21,5 cm
Zustandsbeschreibung
mindre fotringsnagg
308614
2015-05-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner