Wilhelm Kåge vas Argenta

Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta
Wilhelm Kåge vas Argenta

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

WILHELM KÅGE, vas, Argenta, Gustavsberg, geometrisk silverdekor mot grön fond, signerad KÅGE GUSTAVSBERG HANDDREJAD ARGENTA, höjd 21,5 cm

Zustandsbeschreibung

mindre fotringsnagg

308614

2015-05-01