Johan Åkerlund oljemålning

Johan Åkerlund oljemålning
Johan Åkerlund oljemålning
Johan Åkerlund oljemålning
Johan Åkerlund oljemålning
Johan Åkerlund oljemålning
Johan Åkerlund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN ÅKERLUND (1856-1902): Kvinnoporträtt, signerad och otydligt daterad J Åkerlund 02 ?, olja på duk, ca 55x44 cm

308615

2015-05-01