Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOROTHY RUHNE (Sempinski) (1908-1973): "Röd jord, gröna linjer", signerad och daterad D. Ruhne Malaga 1952, olja på duk, ca 33x55 cm
Fläckar i vänster övre hörn
308616
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här