Skulptur Goldscheider
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKULPTUR, 1900-talets första hälft, holländsk flicka, grönpatinerad zink, patinerad sockel i gips, stämplad a tergo Friedrich Goldscheider samt "reproduced reserve", höjd 80 cm
sockeln med mindre nagg
308632
2015-05-01