Tripod i brons

Tripod i brons
Tripod i brons
Tripod i brons
Tripod i brons
Tripod i brons
Tripod i brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRIPOD, omkring 1900, stämplad Sab:de Angelis & Fils, patinerad brons, fotavsluten i form av rovdjursklor, höjd 30, diameter 38 cm

Ytslitage

308639

2015-05-01