Edvin Öhrström relief

Edvin Öhrström relief
Edvin Öhrström relief
Edvin Öhrström relief
Edvin Öhrström relief
Edvin Öhrström relief
Edvin Öhrström relief
Edvin Öhrström relief
Edvin Öhrström relief

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

EDVIN ÖHRSTRÖM (1906-94), Sommardans, relief i brons, signerad och numrerad 1/35, gjutarmärkt Herman Bergman, 11x20 cm, monterad på träplatta

Zustandsbeschreibung

308654

2015-05-01