Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
EDVIN ÖHRSTRÖM (1906-94), Sommardans, relief i brons, signerad och numrerad 1/35, gjutarmärkt Herman Bergman, 11x20 cm, monterad på träplatta
Zustandsbeschreibung
308654
2015-05-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner