Rakspegel höj och sänkbar
2015-05-01
308658
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAKSPEGEL, 1800-talets slut, mahognyfanér, med ljusarmar i vitmetall, höjd ca 165, diameter ca 44 cm, nyckel finns
Skador, lös listdel medföljer