Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLOF AHLBERG (1876-1956), väggrelief, signerad och daterad Olof Ahlberg 1929, gips, 150 x 66 cm
Skador och lagningar
308664
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här