Olof Ahlberg gipsrelief

Olof Ahlberg gipsrelief
Olof Ahlberg gipsrelief
Olof Ahlberg gipsrelief
Olof Ahlberg gipsrelief
Olof Ahlberg gipsrelief
Olof Ahlberg gipsrelief
Olof Ahlberg gipsrelief
Olof Ahlberg gipsrelief

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLOF AHLBERG (1876-1956), väggrelief, signerad och daterad Olof Ahlberg 1929, gips, 150 x 66 cm

Skador och lagningar

308664

2015-05-01