Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal, 4 ljusarmar, elektrifierad, olikslipade prismor, stomme i mässing, diameter ca 47, höjd ca 60 cm
Slitage, enstaka prismor kan saknas
308665
2015-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här