Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil
Ljuskrona gustaviansk stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal, 4 ljusarmar, elektrifierad, olikslipade prismor, stomme i mässing, diameter ca 47, höjd ca 60 cm

Slitage, enstaka prismor kan saknas

308665

2015-05-01