Cloisonné vaser och dosa
2015-05-01
308686
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DOSA, VASER, 1 par + 3, totalt 6 dlr, 1900-tal, cloisonné, höjd ca 4-21,5 cm
Slitage