Bestick Kunglig Dansk
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BESTICK, 45 dlr, 1950-tal, Kunglig Dansk/ USC (Universal Steel Company), skaft i turkosglaserad fajans, bestående av: 12 bordsknivar, 11 bordsgafflar, 12 bordsskedar, 4 smörknivar, kapsylöppnare, såsslev, 2 uppläggningsbestick, ostskärare
Smärre krackeleringar
308694
2015-05-01