Kanapé nyrokoko

Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko
Kanapé nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

SCHÄSLONG, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, klädsel i tyg, skuren dekor av bl a blomster, längd ca 185 cm

Slitage, fläckar, skador

308698

2015-05-01