Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
SCHÄSLONG, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, klädsel i tyg, skuren dekor av bl a blomster, längd ca 185 cm
Slitage, fläckar, skador
308698
2015-05-01