Lineolfigurer
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LINEOLFIGURER, 19 st soldater, 1930-40-tal, bestående av bl.a dragspelande, soldat med luftvärnskanon, motorcyklis, mm, 1 st Elastolinfigur medföljer
Kuntoraportti
Diverse skador
308704
Päivämäärä:
2015-05-01