Lineolfigurer

Lineolfigurer
Lineolfigurer
Lineolfigurer
Lineolfigurer
Lineolfigurer
Lineolfigurer
Lineolfigurer
Lineolfigurer

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LINEOLFIGURER, 19 st soldater, 1930-40-tal, bestående av bl.a dragspelande, soldat med luftvärnskanon, motorcyklis, mm, 1 st Elastolinfigur medföljer

Kuntoraportti

Diverse skador

308704

Päivämäärä:

2015-05-01