Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Insjölandskap med näckrosor, enligt tulletikett inköpt i Ryssland, olja på duk uppförd på pannå, 30x43 cm
308712
2015-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här