Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Insjölandskap med näckrosor, enligt tulletikett inköpt i Ryssland, olja på duk uppförd på pannå, 30x43 cm

308712

2015-05-02