Fat Kina

Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina
Fat Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, Kantonporslin, 1800-tal, Kina, dekor i emaljfärger av palatsscener, diameter ca 37 cm

Glasyrskador, kantskador

308721

2015-05-01