Salongsbord 1880-tal
2015-05-02
308725
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALONGSBORD, 1880-tal, svarvade ben, svärtat kant, höjd 74, 102x61 cm
Fanérskador, skivan något ojämn