Soffa Josef Frank

Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank
Soffa Josef Frank

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOSEF FRANK, soffa, Svenskt Tenn, modellnummer 703, tresitsig, klädd i tyg Lotus, längd 202 cm

Klädseln med slitage och lagning

308727

2015-05-02