Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ALLMOGEBÖSSA, 1800-tal, med med underspännarkonstruktion likt Whitelockes försöksgevär, pipa med oktagonalt kammarstycke, längd 88 cm
Skador och korrosion
308734
2015-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här