Slagåsgevär

Slagåsgevär
Slagåsgevär
Slagåsgevär
Slagåsgevär

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALLMOGEBÖSSA, 1800-tal, med med underspännarkonstruktion likt Whitelockes försöksgevär, pipa med oktagonalt kammarstycke, längd 88 cm

Skador och korrosion

308734

2015-05-02