Lockurna Holland

Lockurna Holland
Lockurna Holland
Lockurna Holland
Lockurna Holland
Lockurna Holland
Lockurna Holland
Lockurna Holland
Lockurna Holland

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LOCKURNA, 17/1800-tal, Holland, fajans, blå underglasyrdekor av figurscen, totalhöjd ca 37 cm

Skador, lagningar, slitage, sprickor

308751

2015-05-02