Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JINDRICH HALABALA, fåtöljer, 1 par, 1930/40-tal, betsat böjträ, beige klädsel
Senare klädsel, böjträet med slitage
308758
2015-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här