Jindrich Halabala, fåtöljer 1 par

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JINDRICH HALABALA, fåtöljer, 1 par, 1930/40-tal, betsat böjträ, beige klädsel

Senare klädsel, böjträet med slitage

308758

2015-05-02