Skulptur Åke Holm

Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ÅKE HOLM, skulptur, Höganäs, 1940-tal, sittande modell, glaserat lergods, signerad Å Holm Höganäs, höjd 40 cm

Kantnagg på baksidan

308760

2015-05-02