Litografisk affisch Svenska Dagbladet 1920/30-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LITOGRAFISK AFFISCH, Lydia Skottsberg, Svenska Dagbladet 1920-30, ca 89 x 60 cm

Veck, revor samt fläckar, ej examinerad ur ram.

308762

2015-05-12