Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN JON-AND (1889-1941), litografisk affisch, 1920/30-tal, signerad i stenen, ca 45 x 31,5 cm
Veck samt smärre revor, fläckar, ej examinerad ur ram.
308764
2015-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här