Dantestol

Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol
Dantestol

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, s.k. Dantestol, 1900-talets första hälft, skuren dekor med lejonhuvuden, skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Lagningar, klädseln med skador och slitage

308772

2015-05-02