Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): Sigurd 8 år, i sjömanskostym, komponerad 1924, signerad D Wallin, olja på duk, 65x54 cm, oramad
Färgbortfall
308775
2015-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här