David Wallin oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): Kvinnoporträtt föreställande konstnärens fästmö Elin Lundberg, osignerad, märkt a tergo "Av David Wallin Stockholm 1904 dec", olja på pannå, 55x46 cm
Färgbortfall
308776
2015-05-02