David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): Kvinnoporträtt föreställande konstnärens fästmö Elin Lundberg, osignerad, märkt a tergo "Av David Wallin Stockholm 1904 dec", olja på pannå, 55x46 cm

Färgbortfall

308776

2015-05-02