Albert Clark oljemålning

Albert Clark oljemålning
Albert Clark oljemålning
Albert Clark oljemålning
Albert Clark oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERT CLARK (1821-1909), Hästporträtt -The Flying Fox, singerad A Clark, olja på duk, 29x39 cm

Dukskador

308788

2015-05-15