Sigurd Wallin oljemålning

Sigurd Wallin oljemålning
Sigurd Wallin oljemålning
Sigurd Wallin oljemålning
Sigurd Wallin oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

SIGURD WALLIN (1916-1999), Bäck invid Tullinge station, signerad och daterad 1941, olja på pannå, 45x54 cm

308795

2015-05-02