Sigurd Wallin oljemålning

Sigurd Wallin oljemålning
Sigurd Wallin oljemålning
Sigurd Wallin oljemålning
Sigurd Wallin oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

SIGURD WALLIN (1916-1999), Margit i skogen vid Råbäck, Kinnekulle 1945, a tergo signerad och daterad 1945, olja på pannå, 34x25 cm

308796

2015-05-02